Skip to content
bosch

Bosch

“İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim” 

Bosch’un kurucusu ve yaşadığı dönemde endüstriyel gelişimin öncüsü olan Robert Bosch (1861-1942), buluşlarıyla, çalışma prensipleriyle ve felsefesiyle bir döneme imzasını attı.

Robert Bosch, Bosch markasını günümüze başarıyla taşıyan ve bugün hala güncelliğinden hiçbir şey kaybetmeden geçerli olan felsefesini, o günlerde şöyle özetliyordu:

“İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur.”

Robert Bosch

 

Kurucumuz Robert Bosch’un bizlere miras bıraktığı bu felsefe, 21. yüzyıl dünyasında hala güncelliğini koruyor. Bizler de bu değerli mirasın üzerine kattığımız zenginliklerle markamızı yarınlara taşırken, insanlarımızın da geleceğini sağlam temellerle inşa etme gayretiyle çalışıyoruz. Bosch markasına ve ürünlerine güven duyan insanların sayısı arttıkça kendimizi başarılı sayıyor, bu güvenden aldığımız cesaretle bugün ve gelecek için daha da azimle işimize sarılıyoruz.

Güveninizi kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih edeceğimizden hiçbir kuşkunuz olmasın!

 

En ileri teknoloji – Yüksek kalite – Kullanım kolaylığı

Bosch’un amacı her ürününde yenilikçi buluşlarıyla yapılan işi biraz daha kolaylaştırmak ve kullanıcıya zamandan kazandırarak ev işlerini mümkün olduğunca kolay ve zevkli hale getirmektir.

Bosch’un tüm ürünleri, kurucusu Robert Bosch’un belirlediği prensiplerle yıllardır aynı amaca yönelik üretilmiştir. Ortak özellikleri; en ileri teknoloji, yüksek kalite, en üst düzeyde kullanım kolaylığı olarak özetlenebilir.

“Ancak en iyi niyetlerle, en kaliteli hammaddeler, en ileri üretim teknikleri kullanılarak ve her aşamada titiz testlerden geçirilerek üretilen bir ürün Bosch adını taşımaya layıktır.”

Robert Bosch

 

Bosch’un gerçeğe dönüştürdüğü düş: Daha kolay bir günlük yaşam…

Bosch, kullanıcıları için bir düşü gerçeğe dönüştürdü.

Geniş ürün yelpazesi ile solo ürünlerden ankastreye, küçük ev aletlerinden elektrikli süpürgeye kadar tüm ürün gamlarında, her tüketicinin ihtiyacını tam olarak karşılayacak bir ürün sunuyor.

Avrupa’nın ilk bulaşık makinesi, ilk ev tipi buzdolabı BOSCH markasını taşıyor. Bugün Bosch fabrikalarında üretilen en gelişmiş beyaz eşyalar; ev işlerinin sizin olan zamanı size bırakmasını sağlıyor.

Bugün Bosch dendiğinde dünyanın her yerinde akla tek bir şey geliyor: “Güven”. Çünkü, tüketiciler Bosch markalı bir ürün satın aldıklarında, onu uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanacaklarını biliyor. Bosch tüketicilerine her zaman güvenebilecekleri çözümler sunuyor.

 

Bosch ürünleri Aygül Ev Konsept’te!

Ürünler:

 
Markalara geri dönmek için tıklayınız.