Skip to content
windy

Windy

1983′den beri tüketiciye hizmet veren ŞEVKETOĞULLARI mobilya, WINDY markasını alarak 100′ü aşkın ürün çeşidi ile tüketicinin ihtiyaçlarına göre 10.000 m2 alanda hizmet vermektedir.

Teknoloji ile paralel olarak gelişen Windy Collection çağın son teknoloji, makine ve techizatı, toplam kalite sistemi ve her geçen gün gelişen yazılımları ile günümüzde ilerlemektedir. Windy Collection ürünleri ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarına hitap eden, yüksek kalite ve düşük fiyat politikası ile binlerce tüketiciye ulaşmayı başarmıştır. Windy collection, oturma grubu, kanepe, yatak ve baza çeşitleri olmak üzere sektörde yerini almıştır.

2001 yılı itibarı ile windy collection ihracatta atak yapıp geçmiş yıllara göre %63 oranında ihracatını arttırıp başlıca Amerika, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Afrika, Yunanistan, Fransa, Almanya, İsviçre, Litvanya, Mısır, Libya olmak üzer toplam 33 ülkeye ihracat yapmaktadır.

İç pazarda da bir çok satış noktası bulunan Windy Collection gelecekte de aynı ürün çeşidine yeni ürünler katıp, tüketici sağlığına uygun ve alım gücüne yönelik süpriz kampanyalarla tüketiciye ulaşacaktır. Toplam kalite sistemini devam ettirerek üretiminde kaliteyi devamlı arttıran Windy Collection sektöründe sürekli ilerlemeye devam etmektedir.

Ürünler:

 
Markalara geri dönmek için tıklayınız.